مردم همیشه از من سؤال می کنند که آیا دوربین های امنیتی بدون برق کار می کنند ، بنابراین می بینم که این سؤالات متداولی است که سزاوار پاسخ دادن است … امنیت خانه ، خانواده و املاک برای ما ضروری است. به همین دلیل دوربین های امنیتی را نصب می کنیم. هدف از این کار ، نظارت و هشدار در صورت شناسایی مزاحمان در املاک ما است. با این حال ، هنوز سوالات زیادی در مورد دوربین های امنیتی وجود دارد. و یکی از متداول ترین سوال این است که آیا دوربین های مدار بسته حتی بدون برق کار می کنند. بگذارید تا در ادامه مطلب بخوانیم و جواب این سؤال خاص را پیدا کنیم.
یکی از مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از دوربین مداربسته با آن مواجهه می شوند، ارسال هشدار کاذب دوربین مداربسته که به اشتباه و با دقت پایین، یک رویداد توسط دوربین تشخیص داده می شود. در برخی مواقع، حتی بدون رخداد و یا رویدادی، هشدارهای کاذبی توسط سیستم های امنیتی ارسال می شود که این هشدارهای نادرست برای کاربر آزار دهنده است. عوامل زیادی ممکن است موجب هشدار کاذب دوربین مداربسته شود و در مقابل راهکارهای کارآمدی برای جلوگیری از ایجاد این هشدارها وجود دارد. در واقع گام اول شناسایی عامل ایجاد کننده این هشدارهاست و گام بعدی راه های پیشگیری و یا جلوگیری از ارسال این هشدارهای کاذب است. در ادامه اطلاعات جامع  و کاملی را در خصوص هشدار کاذب دوربین مداربسته، ارائه خواهیم کرد .
  روش های از کار انداختن دوربین مدا ربسته   
وجود پرش در تصاویر نوسان ولتاژ اثر خود را بصورت تغییرات در روشنایی لامپ های رشته ای نشان می دهد که به همین جهت اغلب، چشمک زن و یا پر (فیلیکر) نامیده می شود.
Iris دوربین مداربسته چیست؟ دوربین مداربسته، دارای اجزای متفاوتی است که هر یک از این اجزا، وظایف انحصاری خود را دارند و هر گونه ایراد در هر یک از این اجزا موجب اختلال در امر ارائه ی تصاویر دوربین مداربسته می شود. یکی از اجزا مهم آن، آیریس ( Iris دوربین مداربسته ) است که در ادامه آن را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.
کانکتور (Connector) که به آن ترمینال برق نیز گفته می‌شود، در واقع اتصالاتی است که در آن سیم‌ها به‌وسیله پیچ‌های نگهدارنده ترمینال، به یکدیگر وصل شده و بین آن‌ها اتصال ایجاد می‌شود.